32 / 472 - 73 - 85

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Anny

w Gołkowicach

 

Ministranci

 

 
Eucharystyczny ruch młodych
 

 

Dzieci Maryi

 

 

 Studenci i młodzież ponadgimnazjalna

 

 

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania

 
Nocna adoracja

 

 Czciciele Miłosierdzia Bożego

 

 

 Członkowie Drogi Krzyżowej

 

 

 Pielgrzymi do Piekar, Pszowa i Częstochowy

 

 Zespół Charytatywny

 

 

 Grupa Misyjna

  

 

 Róże Różańcowe

RÓŻA NR 1 (PRZEWODNICZĄCA – GASZCZYK MARIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Gaszczyk Maria 1. Wojtek Ilona

Kucharczyk Janina 2. Krzystała Stanisława

Oślizło Irena 3. Lincner Maria

Reclik Maria 4. Chrobok Jadwiga

Stokowy Krystyna 5. Czyż Rita

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Hajduczek Anna 1. Tatarczyk Bożena

Skrzyszowski Eugenia 2. .Herman Wioleta

Krzyżak Marta 3. Herman Franciszka

Gaszczyk Teresa 4. Michalska Joanna

Musioł Jadwiga 5. Gaszczyk Monika

RÓŻA NR 2 (PRZEWODNICZĄCY – MIKA ANNA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Mika Anna 1. Klaudia Grabiec

Brzoza Mirosława 2. Caniboł Anna

Lorenc Stefan 3. Szostek Stanisława

Tajer Jadwiga z róży 37 4. Wodecki Urszula

Szymiczek Elżbieta 5. Koczy Krystyna

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 6

Nowik Anna 1. Adamczyk Felicja

Twardzik Genia 2. Sitek Melania z róży 37

Grabarczyk Helena 3. Marciniszyn Danuta

Szymiczek Celina 4. Herman Melania

Kłapczyk Anna 5. Koczwara Jadwiga

RÓŻA NR 3 (PRZEWODNICZĄCY – PROCHASEK ANIELA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Prochasek Aniela 1. Holesz Bożena

Tomas Alina 2. Kubica Aniela

Molenda Kinga 3. Nikiel Krystyna

Polnik Irena 4. Łuczak Irena

Hibner Anna 5. Kiełkowski Maria

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 2

Kłosek Longina 1. Grzonka Hildegarda

Hluchnik Weronika 2. Potysz Wanda

Staszek Helena 3. Grzonka Julianna

Wasiak Teresa 4. Suwka Urszula

Babczyński Eugenia 5. Adamczyk Teresa

RÓŻA NR 4 (PRZEWODNICZĄCY – MENDRELA DANUTA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Mendrela Danuta 1. Rusin Gertruda

Szostek Czesława 2. Czopek Ilona

Jastrzębska Anna 3. Musioł Irena

Łukaszczyk Urszula 4. Kaszta Maria

Czyżewska Helena 5. Karasek Maria

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży12

Juskowiak Maria 1. Majzner Marta

Marszolik Aniela 2. Prochasek Albina

Czarnecka Bronisława 3. Łaciok Gertruda

Wziętek Izabela 4. Nowak Anna

Pękała Krystyna 5, Marszolik Anna

RÓŻA NR 5 (PRZEWODNICZĄCY – ELŻBIETA MITKO)

Tajemnica Radosna Tajemnica Bolesna:

Elżbieta Mitko 1. Apolonia Moczała

Maria Ranoszek 2. Helena Grygierek

Maria Musińska 3. Anna Grobelny

Jadwiga Walter 4. Stefania Reclik

Maria Dróżdź 5. Elżbieta Baranek

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Barbara Bus 1. Maria Chrobok

Halina Gasek 2. Barbara Kelner

Czesława Spandel 3. Edyta Myszka

Danuta Serwotka 4. Małgorzata Potracka

Beata Twardzik 5. Urszula Chwedoruk

RÓŻA NR 6 (PRZEWODNICZĄCY – DĄBEK DOROTA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Dąbek Dorota 1. Łaciok Kinga

Terenc Anna 2. Witek Gertruda

Droń Grażyna 3. Paluszkiewicz Maria

Czyż Grażyna 4. Pietroszek Elżbieta

Moczała Szarlota 5. Wodecka Grażyna

 

Tajemnica Chwalebna Tajemnica Światła:

1 Grzonka Lidia 1. Norwa Aniela

2. Twardzik Wioleta 2. Stabla Michalina

3. Chmura Zofia 3. Grzonka Helena

4.Pytlik Maria 4. Wierzgoń Maria

5.Reclik Kornelia 5. Witek Ola

RÓŻA NR 7 (PRZEWODNICZĄCY – CZYŻ ADELAJDA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Mocz Leokadia 1. Przybyła Herta

Tatarczyk Elżbieta 2. Mendrela Róża z róży 37

Tlołka Małgorzata 3. Langosz Ewa

Capek Anna 4. Mazur Grażyna

Sitek Anna 5. Bugała Jadwiga

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 6

Moszczyńska Maria 1. Witek Maria

Piszczek Stefania 2. Robenek Henryka

Karliczek Bożena 3. Tkocz Katarzyna

Czyż Adelajda 4. .Dworok Helena

Grabiec Teresa 5. .Larysz Erna

RÓŻA NR 8 (PRZEWODNICZĄCY – DAMIS JANINA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Gruszka Janina 1. Hajnisz Maria

Baranek Ewa 2. Majzner Eugenia

Hojka Lidia 3. Malina Mirela

Larysz Jadwiga 4. Damis Janina

Musioł Teresa 5. Robenek Jadwiga

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 12

Brzoza Helena 1. Potysz Alina

Dobisz Katarzyna 2. Tomas Halina

Reclik Maria 3. Witek Anna

Gajdosz Halina 4. Zientek Maria

Łuksz Ilona z róży 45 5. Dudacy Franciszek

RÓŻA NR 9 (PRZEWODNICZĄCY – KASZAK WIKTORIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Kaszak Wiktoria 1. Krentusz Urszula

Skiba Henryka 2. Musioł Anita

Sobek Krystyna 3. Tkocz Urszula

Reclik Irena 4. Skrzyszowska Hildegarda

Kozionoga Róża 5. Maciejewska Michalina

 

Tajemnica Chwalebna Tajemnica Światła:

Stypa Natalia 1. Śliwa Irena

Duda Jadwiga 2. Larysz Lucyna

Widziołek Zdzisława 3. Musioł Małgorzata

Hibner Jacek 4. Brzoza Krystyna

Pietroszek Maria 5. Reclik Urszula

RÓŻA NR 10 (PRZEWODNICZĄCY – STATKIEWICZ EUGENIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Statkiewicz Eugenia 1. Mendrela Janina

Grzonka Helena 2. Wita Weronika

Murawska Alina 3. Mendrela Lidia

Tkocz Wiesława 4. Kłosek Joanna

Hojka Renata 5. Nowak Hildegarda

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 13

Langer Janina 1. Szulerecka Barbara

Baranek Kornelia 2. Walter Maria

Musioł Urszula 3. Bartek Jadwiga

Jeleń Beata 4. Sitek Aniela

Durczok Katarzyna 5. Wojtek Jolanta z róży 2

RÓŻA NR 11 (PRZEWODNICZĄCY – SZCZERBA ANIELA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Szczerba Aniela 1. Czyż Genowefa

Moczała Aurelia 2. Klyszcz Teresa

Wieczorek Antonina 3. Famulla Katarzyna

Krzystała Irena 4. Długi Lucyna

Kubica Agnieszka 5. Cybulska Agata

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Stabla Anna 1. Serwotka Jadwiga

Tatarczyk Krystyna 2. Baranek Barbara

Chrobok Helena 3. Szczerba Anna

Adamczyk Agnieszka 4. Herman Władysława

Marek Maria 5. Popek Irena

RÓŻA NR 12 (PRZEWODNICZĄCY – GODYŃ MARIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Godyń Maria 1. Głowacka Teresa

Sitek Maria z róży 45 2. Pietroszek Maria

Góralska Pelagia z róży 45 3. Czyż Elżbieta

Sojak Joanna 4. Prochasek Teresa

Nowacka Maria 5. Mikołajec Eugenia

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 6

Musiol Urszula z róży 37 1. Kowalska Jadwiga

Tatarczyk Aurelia 2. Suchanek Alicja

Potysz Maria 3. Paszek Małgorzata

Mencner Karina z róży 45 4. Twardzik Bogusława

Dąbrowska Irena 5. Kowalski Marian

RÓŻA NR 13 (PRZEWODNICZĄCY – KRZYSTAŁA TERESA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Krzystała Teresa 1. Blokesz Maria

Hajnisz Bernadeta 2. Słowiok Ewa

Karasek Jolanta 3. Moroń Gabriela

Jureczko Urszula 4. Burzywoda Urszula

Heliosz Maria 5. Blokesz Beata

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Tomas Genowefa 1. Dylich Barbara

Tatarczyk Helena 2. Majzner Magdalena

Lajda Teresa 3. Grzonka Anna

Wiecha Bożena 4. Ziętek Daniela

Wiecha Klaudia 5. Marek Bernadeta

RÓŻA NR 14 (PRZEWODNICZĄCY – WITEK JANINA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Witek Janina 1. Thomas Alicja

Marek Barbara 2. Szostek Anna

Gojowy Aniela 3. Firut Marta

Kowalski Małgorzata 4. Brzoza Anna

Zientek Danuta 5. Gębołyś Irena

 

Kłosek Ewa 1. Moczała Irena

Zientek Jolanta 2. Sitek Gabriela

Tkocz Krystyna 3. Sitek Małgorzata

Mendrela Agnieszka 4. Kłosek Joanna

Moryciński Anna 5. Witek Magda

RÓŻA NR 15 (PRZEWODNICZĄCY – CZYŻ JAN)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Czyż Jan 1. Grzonka Eugeniusz

Moczała Piotr 2. Grzenia Ireneusz

Grzenia Marian 3. Czyż Paweł

Wodecki Jerzy 4. Serwotka Henryk

Jureczko Grzegorz 5. Brzoza Leszek

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Jureczko Adam 1. Czyż Michał

Marek Jan 2. Chrobok Grzegorz

Chrobok Stanisław 3. Chrobok Tomasz

Czyż Jacek 4. Jureczko Tomas

Karasek Piotr 5. Krzystała Łukasz

RÓŻA NR 16 (PRZEWODNICZĄCY –MOCZAŁA PIOTR)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna

Moczała Piotr 1. Bienia Erwin

Popek Józef 2. Hiltawski Ryszard

Wesper Marek 3. Karasek Bronisław

Drożdż Dariusz 4. Oślizło Eugeniusz

Karasek Andrzej 5. Siewczyk Józef

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Kubas Stanisław 1. Gojowy Józef

Karasek Michał 2. Karasek Adam

Tatarczyk Antoni 3. Białecki Ginter

Wrodarczyk Piotr 4. Kowalski Antoni

Majzner Wiktor 5. Kelner Lucjan

RÓŻA NR 17 (PRZEWODNICZĄCY – ANNA KUBICA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Anna Kubica 1. Potysz Magdalena

Gruszka Irena 2. Hibner Helena

Musioł Anna 3. Karasek Małgorzata

Cichy Maria 4. Walter Teresa

Barteczko Aniela 5. Tatarczyk Eugenia

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 2

Białecka Aniela 1. Cichy Anna

Grabiec Bogusława 2 . Popek Irena

Skrzyszowski Renata 3. Kluk Irena

Gojowy Wanda 4. Potysz Anna?

Kelner Krystyna 5. Langer Anna

RÓŻA NR 18 (PRZEWODNICZĄCY – KRUPSKA JADWIGA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Krupska Jadwiga 1. Krupski Joanna

Wodecki Janina 2. Tkocz Maria

Herman Zofia 3. Grzonka Ewa

Kowol Emilia 4. Syrek Joanna

Baranek Anna 5. Bugdoł Róża

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła z róży 13

Okoń Henryka 1. Reclik Jadwiga

Potysz Helena 2. Radecki Bernadeta

Grabiec Bożena 3. Kumenda Małgorzata

Szostek Elżbieta 4. Zaremba Erna

Baranek Daniela 5. Stabla Eugenia

RÓŻA NR 19 (PRZEWODNICZĄCY – STANISŁAW MITKO)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Stanisław Mitko 1. Stanisław Larysz

Emil Larysz 2. Ireneusz Majzner

Stanisław Potempa 3. Roman Tkocz

Zbigniew Radecki 4. Marek Caniboł

Jan Caniboł 5. Franciszek Tatarczyk

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Stanisław Mendrela 1. Krzyształa Zygmunt

Henryk Pawera 2. Pytlik Jan

Władysław Głowacki 3. Radecki Robert

Bogdan Chrobok 4. Caniboł Andrzej

Antoni Tyrała 5 Śliwa Marian

RÓŻA NR 20 (PRZEWODNICZĄCY – SMIATEK IRENA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Smiatek Irena 1. Zielecka Wiktoria

Kołodziej Eugenia 2. Krzystała Małgorzata

Bugdoł Aniela 3. Olesińska Henryka

Tomas Marta 4. Bochenek Krystyna

Deszczka Joanna 5. Babczyński Sylwia

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła: z róży 13

Cichy Anna 1. Sitek Jadwiga

Szymański Helena 2. Stasiak Joanna

Caniboł Kornelia 3. Pawlas Małgorzata

Popek Genowefa 4. Syrek Helena

Deszczka Alicja 5. Szewczyk Maria

RÓŻA NR 21 (PRZEWODNICZĄCY – PIETROSZEK ZOFIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Pietroszek Zofia 1. Matloch Barbara

Telega Genowefa 2. Chrobok Cecylia

Śmietana Iwona 3. Serwotka Małgorzata

Chrobok Wioleta 4. Langer Gertrud

5. Papierok Maria 5. Sekuła Maria

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Bienia Cecylia 1.. Lorenc Beata z róży 45

Bienia Erna 2. Wolny Hildegarda

Szczepaniak Ludmiła 3. Majzner Ludmiła

Durczok Jolanta 4. Cichy Krystyna

Firut Aniela 5. Czyż Daniela

RÓŻA NR 22 (PRZEWODNICZĄCY – UCHER AURELIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Ucher Aurelia 1. Karasek Maria

Wawrzyczny Anna 2. Krzystała Aniela

Marek Maria 3. Krzystała Adelajda

Grzenia Agnieszka 4. Dworok Małgorzata

Grabczyńska Agnieszka 5. Krzysztofczyk Anna

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Dworok Elżbieta 1. Krzysztofczyk Józef

Larysz Elfryda 2. Ucher Renata

Durczok Anna 3. Oślizło Anna

Hendryszak W. 4. Uherek Elżbieta?

Tomas Jadwiga 5. Ucher Izabela

RÓŻA NR 23 (PRZEWODNICZĄCY – JOLANTA CZYŻ)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Jolanta Czyż 1. Izabela Lajda

Urszula Fojcik 2. Adelajda Tekieli

Maria Serwotka 3. Anna Tatarczyk

Izabela Sporysz 4. Helena Kwiatoń

Krystyna Wachtarczyk 5. Małgorzata Rusek

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Kornelia Zaremba 1. Renata Podlipny

Małgorzata Skobieranda 2. Maria Grim

Bronisława Majzner 3. Barbara Grim

Wiesława Oślizło 4. Idzik Maria?

Anna Błatoń 5. Radecki Patrycja

RÓŻA NR 24 (PRZEWODNICZĄCY – MAJZNER KRYSTYNA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Majzner Krystyna 1. Borek Olga

Retelewska Helena 2. Żyła Łucja

Sikora Joanna 3. Grygierek Anna

Mazur Jolanta 4. Serwotka Gertruda

Musioł Józef 5. Sikora Gertruda

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Guzy Helena 1. Telega Danuta

Grzonka Helena 2. Sobala Ludwika

Grzonka Mirela 3. Łaski Iwona

Brzoza Helena 4. Dobisz Jadwiga

Szkatuła Róża 5. Zelner Ewa

RÓŻA NR 25 (PRZEWODNICZĄCY – KARASEK ANIELA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Karasek Aniela 1. Błatoń Felicja

Lincner Anna 2. Babczyńska Hildegarda z róży 37

?Kostka Maria z róży 37 3. Szczygieł Władysława

Kozyra Maria 4. Pawlenko Irena

Adamczyk Irena 5. Surma Aniela

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Koza Helena 1. Gniewek Stefania

Surma Małgorzata z róży 37 2. Gniewek Joanna

Mencner Władysława 3. Gniewek Beata

Caniboł Danuta 4. Szczotka Krystyna

Skrobol Hildegarda z róży 37 5.Karasek Barbara

RÓŻA NR 26 (PRZEWODNICZĄCY – GORZAŁKA ELŻBIETA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Gorzałka Elżbieta 1. Golasowski Elżbieta

Marek Jadwiga 2. Grzenia Joanna

Tkocz Helena 3. Reclik Aniela

Stokowy Róża 4. Marszolik Otylia

Kaleta Anna 5. Brzoza Eugenia

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Wolny Anna 1 Szuścik Helena

Chrobok Beata 2. Folwarczny Iwona

Larysz Adela 3. Tatarczyk Danuta

Larysz Elżbieta 4. Serwotka Irena

Tkocz Joanna 5. Kafka Barbara

RÓŻA NR 27 (PRZEWODNICZĄCY – TUREK MARIA)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna:

Turek Maria 1. Damiec Stanisława

Grim Krystyna 2. Wicherek Monika

Tekieli Eugenia 3. Tkocz Krystyna

Twardzik Maria 4 Brzoza Agnieszka

Kostka Renata 5. Binia Krystyna

 

Tajemnica Chwalebna: Tajemnica Światła:

Lincner Aniela 1 Szymańska Alina.

Lincner Teresa 2. Szymańska Alina

Wrodarczyk Bronisława 3. Sikora Iwona

Grys Gertruda 4. Mendrela Gabriela

Oślizło Aniela 5. Mendrela Aniela

RÓŻA 28 ( PRZEWODNICZĄCY BUJOK ANTONINA)

Tajemnica Radosna Tajemnica bolesna

Bujok Antonina 1. Sporysz Antoni

Rduch Ingeborga 2. Grzonka Maria

Potysz Maria 3. Skórecki Anna

Oślizło Gertruda 4. Mitko Irena

Mika Anna 5. Langosz Mar

 

Tajemnica chwalebna Tajemnica Światła: z róży 12

1.Langosz Marzena 1. Kubica Krystyna

2. Serwotka Maria 2. Tomas Katarzyna

3. Serwotka Beata 3. Rajszyc Janina

4. Bujok Róża 4. Marszolik Krystyna

5.Larysz Hildegarda z róży 37 5.. Haraf Antoni

RÓŻA 29 (PRZEWODNICZĄCY – MUSIOŁ ANTONI)

Tajemnica Radosna: Tajemnica Bolesna

Musioł Antoni 1. Grzonka Bolesław

Kucharczyk Alfred 2. Moczała Stanisław

Twardzik Bernard 3. Hibner Zygmunt

Tomas Stanisław 4. Spień Zenon

Tatarczyk Alojzy 5. Kubica Jacek

 

Tajemnica Chwalebna Tajemnica Światła

1. Polnik Marian 1. Musioł Marek

2. Lincner Alfred 2. Musioł Michał

3. Reclik Jan 3. Wojtek Kazimierz

4. Prochasek Stanisław 4. Brzoza Alojzy

5. Kostka Eugeniusz 5. Tomas Eugeniusz

RÓŻA 30 (PRZEWODNICZĄCA- CZYŻ ANNA)

Tajemnica radosna Tajemnica Bolesna

1. Czyż Anna 1. Majzner Maria

2. Sitek Zofia 2. Kaszta Maria

3. Białecki Jadwiga 3. Janik Kornelia

4. Uherek Łucja 4. Spień Maria

5. Mieszczak Gerda 5. Łyczko Edyta

 

Tajemnica chwalebna Tajemnica Światła

1. Pawera Erna 1. Wesper Bożena

2. Kubica Aurelia 2. Falkowicz Mirela

3. Hetmaniok Edyta 3. Grabiec Justyna

4. Bosacki Wiktoria 4. Falkowicz Ann

5. Walter Maria 5. Mieszaniec Krystyna

RÓŻA 31 ( PRZEWODNICZĄCA-ŁYCZKO FRANCISZKA)

Tajemnica radosna Tajemnica bolesna

1. Łyczko Franciszka 1. Szkatuła Nela

2. Kasperuk Joanna 2. Skiba Aniela

3. Łyczko Grażyna 3. Potysz Stanisława

4. Syrek Bożena 4. Twardzik Sylwia

5. Skrzyszowski Gertruda 5. Kubas Healen

 

Tajemnica chwalebna Tajemnica Światła

1. Łaciok Helena 1. Polok Margot z róży45

2. Langer Ilona 2. Andreczko Małgorzata

3. Potempa Urszula 3. Parma Helena

4. Twardzik Eugenia 4 . Lincner Beata

5. Karasek Emilia 5 .Brzoza Melania

RÓŻA 32 ( PRZEWODNICZĄCY- DAMIS JERZY)

Tajemnica Radosna Tajemnica Bolesna

1. Damis Jerzy 1. Serwotka Stanisław

2.Ranoszek Henryk 2. Twardzik Alojzy z róży 37

3.Durczok Ryszard 3. Job Teresa

4.Gruszka Roman 4. Łyczko Piotr

5.Tatarczyk Jacek 5. Banot Stanisław

 

Tajemnica Chwalebna Tajemnica Światła

1. Krzystała Alfred 1.

2. Stabla Gerard 2

3. Blokesz Czesław 3.

4. Skrzyszowski Anna z róży 37

5. Musioł Gerard

RÓŻA 33 (PRZEWODNICZĄCY- MAREK FRANCISZEK)

Tajemnica Radosna Tajemnica Bolesna

1. Marek Franciszek 1. Mendrela Józef

2. Krzystała Alfred 2. Tomas Krzysztof

3. Marek Jacek 3. Kłosek Jerzy

4. Mendrela Artur 4. Fojcik Henryk

5. Mendrela Waldemar 5. Klyszcz Jerzy

 

Tajemnica Chwalebna Tajemnice Światła

1. Larysz Andrzej 1. Larysz Jan

2. Sobek Józef 2. Mendrela Wac

CHMURA TAGÓW

Parafia Podwyższenia

Krzyża Świętego i św. Anny w Gołkowicach,
Parafia w Gołkowicach,
Strona parafii w Katowicach,
Projekt graficzny strony,
Regularna aktualizacja strony,
Parafialna strona www.

KANCELARIA PARAFIALNA

 

Poniedziałek, Środa i Piątek:

 7.oo - 9.oo

 

 

Czwartek:

7.oo - 9.oo i 17.oo - 18.oo

 

 

Wtorek, Sobota i Niedziela:

Nieczynne

 

SZYBKI KONTAKT

  Adres:

ul. 1 Maja 133 | 44-341 | Gołkowice

 

 

Telefon:

32 / 472 - 73 - 85

+ 48 504 32 01 21

 

 

E-mail:
golkowice@archidiecezjakatowicka.pl

 

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 310206 gościem.